AKTUALNOŚCI

co w karcmie piscy

W dniu 26 stycznia b.r. Karczma Tatrzańska s.c. A. Zawisza, A. Gorzawska, G. Czebotar otrzymała na rachunek bankowy subwencję z PFR S.A.

O KARCZMIE

o nos

Z połączenia tradycji i nowoczesności, z pasji do gotowania, miłości do jedzenia i staropolskiej gościnności wyrasta Karczma Tatrzańska. Wejdź w klimat stylowych drewnianych wnętrz rodem z Podhala. Przy blasku kominka i dźwiękach góralskiej muzyki zasmakuj w serwowanych tu daniach. Komponując nasze menu połączyliśmy to co najlepsze w kuchni góralskiej i śląskiej. A sezonowe produkty sprawiają, że o każdej porze roku nasza karta urozmaicona jest tym, co zawsze świeże i smaczne. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby każde chwile spędzone w Karczmie Tatrzańskiej były wyjątkowe.

Oddajemy w ręce naszych Gości trzy niezależne sale, w których zorganizować można wymarzone wesele, idealne przyjęcie, bankiet, czy też szkolenie w eleganckim stylowym wnętrzu. Dbając o ciągły rozwój stale podnosimy jakość swoich usług. Ich owocem są znane i lubiane już na całym śląsku imprezy kulinarne takie jak Dni Golonki, Festiwal Żeberek czy też sezonowe Dni Dziczyzny.

Karczma Tatrzańska w Kobiórze, leży przy trasie DK1 Tychy-Pszczyna. Dogodny dojazd i lokalizacja w centrum Śląska, sprawia, że zawsze jesteśmy blisko naszych Gości.

Witaj w Karczmie Tatrzańskiej

KARTA DAŃ

nase jadło

 

OFERTA

nase imprezy

Zbliża się czas świątecznych spotkań oraz spędzania czasu z bliskimi, przyjaciółmi czy współpracownikami. Karczma Tatrzańska zaprasza do zorganizowania wigilijnego spotkania w naszych progach. Przedstawiamy oferty specjalnego świątecznego menu, które sprawi, że ten wyjątkowy wieczór będzie wyjątkowy i niezapomniany.
Catering
Podczas organizacji bankietu, przyjęcia, czy też spotkania z pracownikami niezwykle ważnym elementem jest oprawa cateringowa. Czerpiąc z bogatego doświadczenia przygotowaliśmy specjalną ofertę na catering z dowozem do domu klienta czy też catering dla firm. Aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Gości wszystkie szczegóły menu oraz możliwości i terminy dowozu ustalane są indywidualne.
Imprezy okolicznościowe
Karczma Tatrzańska dysponuje trzema niezależnymi salami, w których imprezy i przyjęcia stają się prawdziwą przyjemnością. Stylowy i elegancki wystrój, znakomite menu ustalane indywidualnie, czy też profesjonalna obsługa kelnerska gwarantują udane przyjęcie, zostające w pamięci Gości na długo. Urodziny, chrzciny, rocznice czy jubileusze w Karczmie Tatrzańskiej będą wyjątkową oprawą ważnych uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą menu na imprezy okolicznościowe.
Oferta dla firm
Prowadzisz firmę? Organizujesz wydarzenia w swojej pracy? Karczma Tatrzańska zaprasza na spotkania biznesowe, w wyjątkowych warunkach. Możliwości dowolnej aranżacji wnętrza, wyposażenie audio-video, dostęp do bezprzewodowego internetu czy bliskość trasy DK1 to idealne warunki to organizowania spotkań, szkoleń, konferencji. Niezapomniana będzie także impreza integracyjna w Karczmie Tatrzańskiej, którą prowadzić może góralska kapela.
Przyjęcie komunijne organizowane w Karczmie Tatrzańskiej będzie idealnym dopełnieniem tego ważnego dnia. Wnętrza Karczmy i aranżację sal pozwalają na zorganizowanie przyjęcia w większym lub mniejszym gronie. Proponujemy także zestawy menu komunijnego, które na pewno pomogą w organizacji wymarzonego bankietu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą menu komunijnego.
Wyjątkowe chwile, kilka miesięcy przygotowań, rodzina i przyjaciele – do wymarzonego wesela brakuje tylko idealnego miejsca. Drewniane stylowe wnętrza sprawiają, że wesele w Karczmie Tatrzańskiej zostanie w pamięci na zawsze. Wiemy jak ważny jest ten dzień dlatego dokładamy wszelkich starań oraz oferujemy kompleksową pomoc w organizacji wesela. Zadbamy o piękny wystrój, bogate i apetyczne menu, profesjonalną obsługę w strojach góralskich lub eleganckich – wszystko to, by roztańczona Młoda Para mogła spokojnie bawić się do rana.

Ciekawym elementem przyjęcia weselnego może być tradycyjny Wiejski Stół pełny smakołyków swojskiej, domowej produkcji. Goście skosztować będą mogli swojskiej szynki, salcesonu, pasztetowej, smalcu czy wiejskiego chleba. Koszt to 12zł/os przy minimalnym zamówieniu dla 40 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą menu weselnego.
Pomysł na prezent
Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Skorzystaj z oferty zaproszeń do Karczmy Tatrzańskiej. Zaproszenia, to elegancka i nowoczesna forma podarunkowa. Wystarczy kupić w Karczmie Tatrzańskiej zaproszenie o wybranej wartości i już można obdarować nim bliską osobę. Zaproszenia to idealny prezent dla ukochanej, ale też dla rodziców czy dziadków. To doskonała forma upominku dla współpracowników i partnerów biznesowych. Dostępne są zaproszenia o wartości 100, 150 i 200zł. Obdarowana osoba ma aż 60 dni na realizację, która możliwa jest tylko po wcześniejszej rezerwacji stolika. Wieczór spędzony w Karczmie Tatrzańskiej będzie na pewno niesamowitym przeżyciem.

Karczma Tatrzańska

Kobiór, ul. Beskidzka 5
DK1, przy stacji BP
Telefon: 882 146 917


Czynne:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 22:00
sobota od 10:00 do 22:00
niedziela od 10:00 do 21:00
kuchnia zamknięta na 30 min przed zamknięciem lokalu
Robert Ptak
manager
telefon: 882 146 918
e-mail: r.ptak@karczma-tatrzanska.pl

Dział Marketingu
e-mail: marketing@karczma-tatrzanska.pl