Uprzejmie informujemy o zmianie godzin otwarcia restauracji. Godziny otwarcia:  poniedziałek - czwartek od 8:00 do 22:00 / piątek od 8:00 do 22:00 / sobota od 10:00 do 22:00 / niedziela od 10:00 do 21:00.

Prezentujemy menu specjalne, które obowiązywać będzie w Karczmie w dniach 31.05 oraz 3.06 . Zapraszamy na ucztę!

Prezentujemy menu specjalne, które obowiązywać będzie w Karczmie w dniach: 3.05 oraz 6.05. Zapraszamy na ucztę!

Z połączenia tradycji i nowoczesności, z pasji do gotowania, miłości do jedzenia i staropolskiej gościnności wyrasta Karczma Tatrzańska.

Już w niedzielę 8.04 obchodzić będziemy nasze 5 urodziny! Z tej okazji dla wszystkich gości przygotowaliśmy nasze gadżety i upominki. Serdecznie zapraszamy, hej!

W dniach od 19 do 24 lutego zapraszamy na XI Festiwal Żeberek! Wszystkich miłośników tego dania na pewno ucieszy specjalnie przygotowane i różnorodne menu.

Już 14 lutego zapraszamy na wyjątkowy dzień wszystkich zakochanych! Nasi kucharze przygotowali z tej okazji wyjątkowe, miłosne menu. Atmosferę uprzyjemni romantyczna muzyka, która w połączeniu z rozkoszą podniebienia zapewni niezapomniane chwile. Aby zagwarantować sobie wolny stolik - zachęcamy do możliwie wczesnych rezerwacji.

Nowy rok witamy w najsmaczniejszy sposób. Wszyscy smakosze na pewno ucieszą się, że ruszają XI Dni Golonki! Tak tak, już XI raz golonka znajdzie się w specjalnych przepisach naszych kucharzy. Zapraszamy wszystkich od 15 do 20 stycznia na te wyjątkowe dania. Będzie pysznie!

Już od wieków listopad jest miesiącem, w którym serwowane są dania z gęsiny. Po raz kolejny dołączamy do tej zapomnianej dziś tradycji i zapraszamy na gęsinę w Karczmie Tatrzańskiej

Ta jedyna i niepowtarzalna noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Przy dźwiękach największych przebojów, w doborowym towarzystwie i przy najlepszych daniach pożegamy stary, a powitamy nowy 2018 rok!

Karczma Tatrzańska nagrodzona!

16 marca odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni na Restaurację Roku 2017. Jesteśmy niezmiernie dumni z zajętego II miejsca!

Rusza kolejne jesienne wydarzenie. W dniach od 16 do 21 października zapraszamy na X Festiwal Żeberek. Wszystkich miłośników tego dania na pewno ucieszy specjalnie przygotowane i różnorodne menu.

Kawa to napój, który swoją popularnością cieszy się na całym świecie. Dlatego też nie dziwi fakt, że 29 września obchodzić będzie swoje międzynarodowe święto. Świętujemy i my!

Zbliża się wielkie wydarzenie! Już dziesiąty raz ruszają Dni Golonki! W dniach 25-30 września zapraszamy wszystkich miłośników tego delikatnego mięsa na kultową już ucztę.

Zastanawiasz się, gdzie zabrać na randkę swoją drugą połówkę? Jest takie miejsce, gdzie razem będziecie mogli oderwać się od zgiełku codzienności, by przy znakomitej kolacji spędzić swój romantyczny wieczór.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Skorzystaj z oferty zaproszeń do Karczmy Tatrzańskiej.

Rezerwacja

Drodzy Goście, w dniu 27.05.2017 Karczma Tatrzańska będzie nieczynna z powodu rezerwacji.

Już niedługo jedno z piękniejszych świąt w roku. Obchodzić będziemy Dzień Matki. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną niespodziankę.

Rezerwacje komunijne

Drodzy Goście, w dniach 7.05, 14.05 oraz 21.05 Karczma Tatrzańska będzie nieczynna z powodu rezerwacji. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Godziny otwarcia

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Karczma Tatrzańska czynna będzie w godzinach...

Konkurs urodzinowy

Już kwiecień czyli miesiąc, w którym świętujemy swoje 4 urodziny! Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs "Cztery razy Karczma" Dlaczego "cztery razy"?

Wiosenna niedziela do syta

Słońce dogrzewa coraz mocniej, a wszystko wokół budzi się do życia. To idealny czas na Wiosenną niedzielę do syta! Zapłać raz i jedz ile chcesz.

IX Dni Golonki

Dni Golonki wracają! W dniach od 13 do 18 marca w naszym menu znów pojawią się specjalne dania z golonki skomponowane na ten tydzień.

Rezerwacja

Drodzy Goście, w dniu 25.02.2017 Karczma Tatrzańska będzie nieczynna z powodu rezerwacji. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Jak co roku trzeba odpowiednio żegnać karnawał, by przygotować się na okres Wielkiego Postu.

Śledzik czyli ostatki!

Zbliżający się koniec karnawału uczcić trzeba tradycyjnym śledzikiem. Już 28 lutego w naszej karcie zagoszczą tradycyjne potrawy ze śledzia.

Bal walentynkowy

Mimo zimy, luty jest miesiącem bardzo gorącym. A wszystko to za sprawą jednego z najpiękniejszych świąt. Dzień Zakochanych.

Karczma Tatrzańska

Kobiór, ul. Beskidzka 5
DK1, przy stacji BP
Telefon: 882 146 917


Czynne:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 22:00
sobota od 10:00 do 22:00
niedziela od 10:00 do 21:00
kuchnia zamknięta na 30 min przed zamknięciem lokalu
Robert Ptak
manager
telefon: 882 146 918
e-mail: r.ptak@karczma-tatrzanska.pl

Dział Marketingu
e-mail: marketing@karczma-tatrzanska.pl